Архивы автора

postheadericon Пам’ятка населенню

postheadericon 4 жовтня відбувся осінній Ярмарок!!!

Велика Подяка колективу та батьківській громаді за організацію та проведення чудового заходу!!!!

postheadericon Ми тепер у Facebook!!!

Завітайте на нашу сторінку у Facebook!!!! Дитячий ДИВОсадок.

postheadericon 15 листопада методичне об’єднання практичних психологів ДНЗ

«Кожна дитина своєрідна та особлива»

Мета: ознайомлення з особливостями організації психологічного супроводу при роботі з обдарованими дітьми та їх батьками.

• проаналізувати стилі батьківської поведінки стосовно особливих дітей та їх вплив на процес формування творчої особистості дитини; сприяти усвідомленню важливості відповідального ставлення до  дітей; вчити працювати в групах та набувати практики колективної діяльності у  виробленні рішень під час вправ та ігрових завдань.

postheadericon ІХ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті-2017»

м. Київ ІХ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті-2017»

Методичний посібник
Автор — Король А.В.

«Формування інформаційно-цифрової компетентності педагогів та батьків як умова підвищення результативності корекційно-розвивального процесу в логопедичній практиці ДНЗ»

Золота медаль

postheadericon Осінній ярмарок 11 жовтня 2017 року

11 жовтня відбувся чудовий осінній ярмарок, на якому були представлені всі дари осені, а також святковий каравай, доробки з овочів та фруктів, солодощі та ін.. Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого. Діти раділи сонечку, жовтому листячку, творінням природи. З захватом  продавали та купували, були справжніми продавцями осіннього ярмарку.

Сало, м’ясо і ковбаси

Оселедці, бочка квасу,

Жир, сметана, холодець,

Хрін, капуста, сирівець,

Сир, цибуля і часник,

Курка, гуска, кріль, індик,

Гуслі, скрипка і сопілка

Пиво, мед, вода, наливка!

Подивіться, що за диво –

Є вареники ліниві

І млинці і шашличок

І цибулька й часничок.

На доброму ярмарку всі побували, одні продавали, інші купували, співали, сміялись та ще й танцювали

Від щирого серця дякуємо батьківській громаді та колективу закладу за допомогу в організації ярмарку.

Щоб достаток і щастя не обминали жодної хати, щоб в кожну оселю завітала пісня і гарний настрій маленьких дошкільнят!

postheadericon 18 березня 2017 року Фестиваль красномовства

18.02.2017р. Фестиваль красномовства

Організатор: вчитель-логопед КЗ «ДНЗ № 4 ВМР»Альона Король та Школа розвитку мовлення LogoClub тм Місце проведення: Вінницький державний педагогічний університет (вул. Острозького, 32)

Публічні виступи і страх
Тренер:
Ольга Іванова

Переговори та ефективне спілкування.
Тренер: Олексій Мотилюк

Театр танцю «Айседора». Танець — вальс «Дзвіночок».

Вистава «Зоре моя вечірняя» за поемами Т. Г. Шевченка .

Конкурс скоромовок. Флеш-моб «Колективний вірш».

Розіграш призів від організаторів та партнерів.

postheadericon Стрітення

16.02.2017 року пройшли розваги до свята «Стрітення».

postheadericon Оновлення сайту

05 вересня 2016 року  розпочато оновлення сайту