postheadericon Про нас

«Кожна дитина талановита, і завдання вихователя в тому, щоб знайти «ізюминку» в кожній дитині,»-

                                                                                        В.О. Сухомлинський

          Головна мета дошкільного закладу — збереження і зміцнення здоров`я кожної дитини. Тому, весь колектив постійно працює над питанням дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки та санітарно-гігієнічних норм. Своєчасно здійснюється контроль за дотриманням правил техніки безпеки, за харчуванням та оздоровленням дітей.

           З дітьми з вадами опорно-рухового апарату та мови систематично проводяться заняття з лікувальної фізкультури та заняття по корекції мови з вчителями-логопедами.

Загальні відомості про дошкільний заклад

            Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 4 Вінницької міської ради» комбінованого типу з групами спеціального призначення для дітей з вадами опорно-рухового апарату  знаходиться  за  адресою:  м.  Вінниця,  вулиця  Стельмаха  37. Розрахований на 320 місць. Дошкільний навчальний заклад  працює за Базовими програмами розвитку дитини дошкільного віку «Дитина» та «Впевнений старт» Навчальний план, складений на основі програми, що забезпечує всебічний розвиток особистості дитини, згідно з Законом України «Про дошкільну освіту» та Базового компонента дошкільної освіти в Україні. Освітній процес у КЗ «ДНЗ № 4 ВМР» здійснюється за пріоритетними напрямами роботи, які сприяють здійсненню системного підходу до формування цілісної дитячої особистості за лініями розвитку.

Відомості Показники
1. Мова навчання українська
2. Кількість груп усього 12
 Групи раннього віку 3
Дошкільні 9
3 З них, групи спеціального призначення для дітей з порушеннями опорно — рухового апарату 6
4 Режим роботи груп:  
10,5 годин 6
12 годин 6
Кількість вихованців 357
5 Кількість працівників усього 66
6 педагогічний персонал 35
обслуговуючий персонал 31

        Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 4 Вінницької міської ради» повністю укомплектований педагогічними кадрами: 1 завідувач, 1 вихователь-методист, 24 вихователя, 2 музичних керівника, 1 практичний психолог, 6 вчителів — логопедів.

      Дошкільний навчальний заклад № 4  — це сучасний дошкільний заклад, що дедалі більше повертається обличчям до кожної родини. Дбає про забезпечення права дітей на здобуття дошкільної освіти, створення кожному малюкові рівних з його однолітками стартових умов для подальшого навчання у школі, успішного особистісного зростання.

* Розпочав свою роботу 5 лютого 1991 року

*Дошкільний навчальний заклад успішно реалізує навчально-виховний процес в тісній співпраці із ЗОШ І – ІІІ ступенів № 35

*2009 р. – дошкільний навчальний заклад успішно пройшов державну атестацію.