postheadericon Наші групи

Група №1 «Малятко-здоров`ятко» (група раннього віку)

Вихователі:

Грицюк Ганна Леонідівна

Бондар Наталя Леонідівна

Помічник вихователя:

 Цимбалюк Тетяна Василівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група №2 «Смішарики» (група раннього віку)

Вихователі:

Кущ Юлія Ігорівна

Поліщук Людмила Миколаївна

Помічник вихователя:

Мітрохіна Людмила Петрівна

 

Група №3 «Бджілка» (група раннього віку)

Вихователі:

Колісник Валентина Анатоліївна

Предихіна Тетяна Олександрівна

Помічник вихователя:

Яремчук Тетяна Григорівна

 

Група №4 «Пізнайко» (група компенсуючого типу)

Вихователі:

Боровик Марина Іванівна

Забродська Валентина Володимирівна

Помічник вихователя:

Гуменюк Надія Ільївна

Вчитель-логопед:

Гончарук Оксана Григорівна

 

Група №5 «Дзвіночок» (група компенсуючого типу)

Вихователі:

Домашенко Ніна Тимофіївна

Пелюх Галина Йосипівна

Помічник вихователя:

Вольська Тетяна Михайлівна 

Вчитель-логопед:

Доронічева  Ірина Володимирівна

 

Група №6 «Веселка» (група компенсуючого типу)

Вихователі:

Кравчук Ірина Юріївна

Голянчук Людмила Олександрівна

Помічник вихователя:

Бендрит Надія Євгеніївна

Вчитель-логопед:

Король Наталія Петрівна

 

Група №7 «Джерельце» (група компенсуючого типу)

Вихователі:

Якимчук Ольга Анатоліївна

Яковлева Людмила Олександрівна

Помічник вихователя:

Гнатюк Ольга Володимирівна

Вчитель-логопед:

Єрмакова Олена Василівна

 

Група №8 «Віночок» (група компенсуючого типу)

Вихователі:

Іванова Вероніка Вячеславівна

Матвіїв Наталія Юріївна

Помічник вихователя:

Ладанюк Ірина Петрівна

Вчитель-логопед:

Цимбалюк Олена Олександрівна

 

Група №9 «Сонечко» (група компенсуючого типу)

Вихователі:

Ференець Лариса Михайлівна

Рябоконь Любов Панасівна

Помічник вихователя:

Коломієць Юлія Борисівна

Вчитель-логопед:

Шпортун Ірина Володимирівна

 

Група №10 «Теремок» ( група дошкільного віку)

Вихователі:

Кривак Ольга Євгенівна

Федоришин Оксана Іванівна

Помічник вихователя:

 

Група №11 «Барвінок» (група дошкільного віку)

Вихователі:

Юнова Ірина Леонідівна

 

Помічник вихователя:

Шеремета Валентина Іванівна

 

Група №12 «Казкарики» (група дошкільного віку)

Вихователі:

Олійник Тетяна Анатоліївна

Мосюк Оксана Віталіївна

Помічник вихователя:

Корнійчук Іванна Іванівна