postheadericon Наші групи

Група №1 «Малятко-здоров`ятко» (група раннього віку)

Вихователі:

Грицюк Ганна Леонідівна

Мосюк Оксана Віталівна

Помічник вихователя:

Ольховська Олена Миколаївна

Група №2 «Смішарики» (група раннього віку)

Вихователі:

Кривак Ольга Євгеніївна

Поліщук Людмила Миколаївна

Помічник вихователя:

Ковальова Ірина Петрівна

 

Група №3 «Бджілка» (група раннього віку)

Вихователі:

Мельник Євгенія Федорівна

Бондар Наталя Леонідівна

Помічник вихователя:

Ящук Людмила Петрівна

 

Група №4 «Пізнай ко» (спец. група дошкільного віку)

Вихователі:

Боровик Марина Іванівна

Забродська Валентина Володимирівна

Помічник вихователя:

Гуменюк Надія Ільївна

Вчитель-логопед:

Шпортун Ірина Володимирівна

 

Група №5 «Дзвіночок» (спец. група дошкільного віку)

Вихователі:

Домашенко Ніна Тимофіївна

Стасишена Алла Олегівна

Помічник вихователя:

Білоус Ірина Валентинівна

Вчитель-логопед:

Доронічева  Ірина Володимирівна

 

Група №6 «Веселка» (спец. група дошкільного віку)

Вихователі:

Кравчук Ірина Юріївна

Голянчук Людмила Олександрівна

Помічник вихователя:

Бендрит Надія Євгеніївна

Вчитель-логопед:

Король Альона Валеріївна

 

Група №7 «Джерельце» (спец. група дошкільного віку)

Вихователі:

Якимчук Ольга Анатоліївна

Яковлева Людмила Олександрівна

Помічник вихователя:

Гнатюк Ольга Володимирівна

Вчитель-логопед:

Єрмакова Олена Василівна

 

Група №8 «Віночок» (спец. група дошкільного віку)

Вихователі:

Захарчук Світлана Миколаївна

Матвіїв Наталія Юріївна

Помічник вихователя:

Мусієнко Олена Володимирівна

Вчитель-логопед:

Цимбалюк Олена Олександрівна

 

Група №9 «Сонечко» (спец. група дошкільного віку)

Вихователі:

Ференець Лариса Михайлівна

Рябоконь Любов Панасівна

Помічник вихователя:

Колісник Валентина Іванівна

Вчитель-логопед:

Хмілецька Ольга Миколаївна

 

Група №10 «Теремок» ( група дошкільного віку)

Вихователі:

Цюрпіта Людмила Василівна

Іванова Вероніка В`ячеславівна

Помічник вихователя:

Дейсан Валентина Миколаївна

Група №11 «Барвінок» (група дошкільного віку)

Вихователі:

Юнова Ірина Леонідівна

Пелюх Галина Йосипівна

Помічник вихователя:

Доміннік Наталя Вікторівна

 

Група №12 «Казкарики» (група дошкільного віку)

Вихователі:

Олійник Тетяна Анатоліївна

Помічник вихователя:

Якимчук Олена Геннадіївна